mapy pro vás

Cestujete rádi? Vždy potřebujete mapy

Mapy jako doplněk firmy a domácnosti. Kromě fotek a videí z vašich cest si nyní můžete připomínat místa, která jste navštívili, každý den na zážitkové mapě a ještě k tomu si vyzdobit byt designovým kouskem, který Vám bude každý závidět.

Vzpomínejte

Vždy, když se podíváte na zážitkovou mapu, připomenete si místa, kde jste strávili krásné chvíle, poznali nové lidi, nové kultury. První dovolenou s dětmi, líbánky, nebo poznávací výlet Vám budou připomínat místa označená červeným „pinnerem“.

mapy-a-sny

Zaznamenávejte

Pracovní cestu, úspěšně uzavřený obchod v zahraničí a business partnery po celém světě si označte zeleným „pinnerem“ a už nikdy na ně nezapomenete.

Sněte

Sníte o místě, kam byste se jednou chtěli podívat? Vezměte si modrý „pinner“ a jednoduše ho připněte na místo vaší vysněné dovolené… Sny se mají přece plnit, proto, když tyto modré připínáčky budete vídat na zdi Vašeho obýváku, bude to pro Vás třeba větší motivace se na toto místo podívat a brzy vyměnit modrý pinner za červený 🙂

NAŠE MAPY:
S vlastním textem

Máte strach, že zapomenete, kde všude jste již byli?

Ať už se jedná o dovolenou s partnerem, přítelkyní, manželkou, svatební cestu či rodinnou dovolenou s dětmi, vždy se jedná o chvíle, na které nechceme zapomenout a naopak na ně rádi vzpomínáme.

Pořiďte si pin mapu, na které si všechna tato místa označíte červeným „pinnerem“, a při každém pohledu na mapu se Vám vybaví ty nejlepší vzpomínky z vašich dovolených z různých koutů světa.

Máte naopak vysněné místo, kam byste se chtěli podívat, ale zatím to považujete za nereálné?   Označte si toto místo jiným barevným „pinnerem“, a vždy, když se na něj podíváte, bude Vás to více motivovat udělat něco pro to, abyste se na tohle místo jednou mohli podívat.

Zájmové mapy

Hrajete golf, chodíte rádi na ryby, milujete závody F1 nebo jste fanda geocachingu? Je jasné, že každý velký nadšenec některého z těchto či jiných koníčků objíždí závody, rybníky nebo golfová hřiště v různých koutech světa či minimálně České republiky. Připomeňte si, kde všude jste prošli osmnáctku, chytili největší úlovek vašeho života nebo se vyfotili s některým z vašich idolů F1.

Firemní mapy

Má vaše mezinárodní firma mnoho světových poboček, či pouze spolupracujete s více dodavateli a rádi byste si v mapě označili jejich polohu? Firemní pin mapy Vám také mohou posloužit pro označení polohy Vašich obchodních parterů a barevnými pinnery si můžete označit, které jste již navštívili, a za kterými se teprve chystáte.

Galerie detailů map: