Materiály pin-deco a rozdílnost cen na webu

Jaké materiály používáme?

Na našem e-shopu používáme pro výrobu kvalitní materiály určené pro profesionální tisk. Dle zadání varianty u jednotlivých produktů používáme materiály jako jsou:

Plátno pro tisk v roli

Plátno pro tisk v roli

kapa deska, PVC deska LentaLight, plátno EMBLEM Value Canvas, Grafický papír Citylight a také Avery polymerické samolepky.

Níže v článku vám nabízíme podrobnější popis těchto materiálů.

Rozdílnost cen na webu

Častý dotaz zákazníků je na rozdílnost cen u různých produktů. Cena u zboží se mění v souvislosti s použitým materiálem. Aktuálně u nás naleznete tyto verze výběru pro materiál:

  • fólie na desce
  • plátno na desce
  • plakát
  • plakát na PVC desce
  • fólie na kapa desce 5mm
  • fólie na PVC desce
  • plátno na kapa desce 5mm

Pro náš e-shop platí, že verze plakát má vždy nejnižší cenu. Samozřejmě vždy záleží na Vámi požadovaném výběru rozměrů či jiných vlastností.

Podrobnější přehled materiálů

Kapa deska
Sendvičová Kapa deska

Sendvičová Kapa deska a PVC deska

Je kvalitní sendvičová deska s PU jádrem, oboustranně krytá vrstvou bílého chromokartonu pro použití v interiéru. Základní materiál pro tvorbu architektonických modelů a prezentací, ideální pro kreativní aplikace, aranžování, výstavnictví, a podobně. Tloušťka používaná u nás  je 5mm.

PVC deska LentaLight

Pěněné PVC desky mají široké uplatnění v signmakingu. Jsou vhodné pro výrobu reklamních tabulí, vývěsních štítů, frézovaných písmen, výstavních stánků, značek … . Desky jsou dobře potisknutelné sítotiskem a vhodné jako podklad pro samolepicí fólie, lze je bez problémů zpracovávat klasickými metodami jako je řezání, vrtání, frézování, vysekávání, lepení. Po zahřátí je lze vakuově nebo tlakově tvářet. Bílé desky se vyznačují velmi dobrou exteriérovou odolností. Zvuková a tepelná vodivost vypěněných desek je nízká, proto mají dobré zvukově i tepelně izolační vlastnosti, jsou obtížně hořlavé.

Plátno EMBLEM Value Canvas
Plátno pro tisk

Plátno pro tisk

Pololesklé plátno, tkanina vyrobená ze směsi bavlny a polyesteru. Gramáž 280 g/m2.

Grafický papír Citylight HQ 150

Vysoce kvalitní grafický CLV papír. Gramáž 150g/m2.

Samolepka polymerická Avery mpi 2800

Lesklá polymerická PVC fólie s permanentním lepidlem. Tloušťka 0,080 mm.

Samolepka Avery

Samolepka Avery

Naše nabídka se bude rozšiřovat

Jsme moderní obchod a svou nabídku zboží neustále rozšiřujeme. Těšte se proto na novinky ve formě grafik, panáčků pin-voodoo, tabulek, nálepek a krásných doplňkových dekoračních předmětů.

Pokud máte nějaký dotaz, neváhejte nás kontaktovat 🙂