Řezané polepy aut s vlastní grafikou

Mobilní polepy

Reklama na dopravních prostředcích je nejvíce účinnou a efektivní reklamou vůbec. Polepy aut a kvalitní celopolepy automobilů jsou ideální mobilní reklamní médium. Pro polep dopravních prostředků používáme kvalitní fólie.

Výhodou oproti statickým typům reklamy je její pohyb ve velkém prostoru a tudíž vysoké procento zhlednutí mnoha potencionálních zákazníků. Po předchozí domluvě se zákazníkem jsme schopni na jeho přání polepit i několik automobilů za jeden den. A právě z těchto důvodů se investice do kvalitního a nápaditého polepu Vašeho firemního vozu určitě vyplatí.

Výrobou reklamy se již několik let a za tuto dobu jsme získali mnoho cenných zkušeností a praxe v oblasti polepů dopravních prostředků.  Na silnicích dnes můžete potkat námi celoplošně polepené dopravní prostředky, které na sebe poutají pozornost svým neobvyklým designem.

Polepy vozů Policie

Reklamní plocha auta je dostatečně velká pro velmi dobré oslovení vašich zákazníků. Polepy automobilů hrají barvami i obrázky. Polepená vozidla projedou kolem a hned víte, které rádio si naladit, kam zavolat, když se vám rozbije lednice nebo když chcete pomoc s koupí bytu. Kromě automobilů můžeme polepit téměř cokoliv: čtyřkolky, motorky, lodě, přívěsy a spoustu dalších … .

Nalepíme vám třeba jen kontakt na dveře, ale klidně vám můžeme udělat tzv. celopolepy auta s několika místy pro reklamu. Na polepy automobilů používáme samolepící fólie. Fólie mohou být různých kvalit.

V druhé polovině roku naše firma řešila zakázku polepu policejních vozů. Pro zajímavost, co taková práce obnáší, zde uvádíme i nějaká ta data a nabízíme ke zhlédnutí také obsáhlou galerii vystavovaných aut na Dolním náměstí v Opavě.

Jak se lepilo

Počet polepených vozidel byl 50 kusů. Typ auta VW Crafter a Mercedes. Samolepky druhu a barev: reflexní, žlutá, modrá, klasická černá a tištěná bíla). Celkový počet samolepek na jedno auto 71 dílů tedy celkem na všechny auta 3550 dílků.

Počet dnů na přípravu 2 – 3. Počet kalendářních dnů na instalaci byl 10. Pracovalo se denně průměrně od sedmi rána do devíti večera včetně víkendu (z toho cca tři až čtyři dny do půlnoci). Na přípravách od grafiky, přípravě na dílně až po instalaci samotných polepů se podílelo 10 lidí.

Potřebujete polepy? Naši nabídku naleznete zde.